Dívka za oknem

Autor: Josef Maršál
(1951 Praha - 2003 Praha)

pochází z rodiny autora, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: před rokem 1989
Šířka: 49 cm, výška: 69,5 cm, rámování: 83,5 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.02.2024 20:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč