Pravoslavný kostel
Autor: Antonín Kupka
(1896 Klopina - 1939 Praha)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 52 cm, rámování: 62 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 20:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč