V zahradě
Autor: Robert Holzer
(1859 Prostějov - 1938 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Šířka: 29,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 33,5 x 43,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.04.2024 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč