186. Vesnička za řekou
Autor: Franz Locher
(1866 Luzern - 1964 Wuppenau, Švýcarsko)
signováno vlevo dole
Technika: olej na překližce
Šířka: 40 cm, výška: 29 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč