189. Jarní květiny
Autor: Hana Nováková Vítečková
(1917 Jablonné nad Orlicí)
signováno vpravo dole, na revers štítku, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1939
Šířka: 21,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 46 x 37
Konec dražby: 07.02.2024 21:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč