48. Zima na horách
Autor: Max Ostrý
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 66 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 79 cm
Konec dražby: 14.05.2024 20:15 SELČ
Zbývá: 0d 22h 19m 4s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč