Chata v Křimicích
Autor: Jan Kotýk
nesignováno, rámováno, zaskleno, na revesr štítku
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 35 x 41,5
Konec dražby: 06.02.2024 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč