10. Tvar I.

Autor: Karel Teissig
(1925 Unhošť - 2000 Praha)

signováno uprostřed dole, datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1976
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 44 x 53 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:09 SEČ

Zbývá: 10d 1h 21m 4s

Vyvolávací cena: 800 Kč