Ritta

Autor: Josef Dubiel von LeRach
(1951)

signováno vpravo dole, na reversu autorského přípisu, rámováno, zaskleno,
Technika: olej na kartonu
Šířka: 15,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 26 x 22,5

Konec dražby: 06.02.2024 20:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč