Potok v lese
Autor: Carl H.K. Möller
(1845 Dánsko - 1920 ?)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1912
Šířka: 55,5 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 50 x 68,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč