Potok v lese

Autor: Carl H.K. Möller
(1845 Dánsko - 1920 ?)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1912
Šířka: 55,5 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 50 x 68,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.02.2024 20:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč