478. Stolní zrcátko
Malé stolní otočné zrcátko.
Materiál: dřevo, datace: 19. století
Výška: 39 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč