Rybář u potoka

Autor: Charles L. Shaw
(1853? Británie - 1903? ?)

signováno a dtováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1888
Šířka: 89,5 cm, výška: 59 cm, rámování: 88,5 x 119
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.02.2024 21:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 800 Kč