Rybář u potoka
Autor: Charles L. Shaw
(1853? Británie - 1903? ?)
signováno a dtováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1888
Šířka: 89,5 cm, výška: 59 cm, rámování: 88,5 x 119
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 21:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 800 Kč