Jižanské město v údolí
Autor: Evelio Palá Bofil
(1886 Barcelona, Španělsko - 1961 ?)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45,5 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 47,5 x 56
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 20:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč