249. U ohrady
Autor: Oswald Adolf Erich
(1883 Berlín, Německo - 1946 ?)
signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 71,5 cm, výška: 57 cm, rámování: 67 x 81
Konec dražby: 07.02.2024 21:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 200 Kč