84. Tvář
Autor: Renate Stock Paulsson
(1950 Rakousko)
značeno sea glas bruk, signováno vpravo z boku
Materiál: sklo
Výška: 15,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč