270. Dívka s holubičkami
Autor: František Vlasák
(1874 Brandýs nad Laben - 1952 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 52 x 38
Konec dražby: 07.02.2024 21:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč