Domy
Autor: Zdeňka Bendová
(1897 Žitnoves)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 66,5 cm, výška: 50 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 06.02.2024 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč