Zátiší s květinami
Autor: Václava Russová
nesignováno, rámováno, na revers štítku
Technika: olej na plátně
Šířka: 33,5 cm, výška: 46 cm, rámování: 48,5 x 35,5
Konec dražby: 06.02.2024 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč