V Prachovských skalách
Autor: Václava Russová
signováno vpravo dole, rámováno, na revers štítku
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24,5 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 49 x 35
Konec dražby: 06.02.2024 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč