48. Feikl Stanislav 1883-1933

olej na kartonu, Hradčany, signováno LD, rozměr 98 x 68 cm, rámováno 118 x 88 cm

Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 9 900 Kč