Kostel
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 31 cm, výška: 34 cm, rámování: 38 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč