48. Lesní Krajina
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 60 cm, rámování: 76 x 88 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 08.02.2022 19:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč