48. Matouš Miroslav (1920-1998)
Krajina labských pískoven- suchá jehla, pasparta, zaskleno, signováno PD Matouš , tiskový rozměr 22 x 31,5 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč