48. Portréty
kresba tužkou, datováno vlevo dole u každého portrétu zvlášť, signováno s. Markéta vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1900
Šířka: 49 cm, výška: 34 cm, rámování: 47,5 x 61 cm
Konec dražby: 15.02.2022 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč