Ve městě
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 38 x 48 cm
Konec dražby: 26.09.2023 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč