78. Pole

Autor: Alexander Roos
(1895 Švédsko - 1973 ?)

signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 54 cm, výška: 44 cm, rámování: 55 x 64,5

Konec dražby: 14.05.2024 20:25 SELČ

Zbývá: 3d 2h 26m 52s

Vyvolávací cena: 1 800 Kč