258. Procházka Berlínem
Autor: Edith Fritz
(? ?)
paspartováno, zaskleno, rámováno, autorský štítek na reverzu
Technika: akvarel
Šířka: 40 cm, výška: 60,5 cm, rámování: 82,5 x 62,5
Konec dražby: 07.02.2024 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč