172. Lodě v přístavu
Autor: Carl Smith
(? ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 47 x 54
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč