52. Zima na vesnici
Autor: Josef J. Jaschke
signováno vpravo dole
Technika: akvarel
Šířka: 42 cm, výška: 26 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:17 SELČ
Zbývá: 2d 11h 2m 6s
Vyvolávací cena: 500 Kč