Na vesnici

Autor: Heinrich Berger
(1898 Německo - 1977 ?)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60,5 cm, rámování: 77,5 x 97,5

Konec dražby: 06.02.2024 21:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč