Povoz s oslíkem
Autor: Georg Kretzschmar
(1889 Lipsko - 1970 Lipsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 96 cm, výška: 73,5 cm, rámování: 80 x 102,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč