Žena s krávou
Autor: Bogdan Kaudetzky
(1898 Mnichov - 1964)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 17 cm, výška: 11 cm, rámování: 26 x 32
Konec dražby: 06.02.2024 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč