Zátiší se džbánem
Autor: Antonín Marek Lukáš Machourek
(1913 Nítkovice u Kroměříže - 1991 Paříž)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Datace: 1937
Datace: 1937
Technika: olej na plátně
Šířka: 59 cm, výška: 73 cm, rámování: 87 x 73,5
Konec dražby: 08.04.2024 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč