Kytice ve džbánu
Autor: Zdeněk Louda
(1889 Paběnice - 1963 ?)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: akvarel, datace: 1938
Šířka: 24,5 cm, výška: 36,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2023 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč