142. Krajina se stromy - L Formát

Autor: Albert Lang
(1847 Karlsruhe - 1933 Mnichov)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 75,5 cm, výška: 94 cm, rámování: 117 x 99

Konec dražby: 14.05.2024 20:47 SELČ

Zbývá: 0d 22h 57m 26s

Vyvolávací cena: 7 500 Kč