Pod rozkvetlým hlohem
Autor: Helena Vanišová
(1951 Vimperk (Prachatice))
signováno a datováno vpravo dole, na revers štítku
Technika: olej na plátně, datace: 1987
Šířka: 40,5 cm, výška: 30,5 cm
Konec dražby: 06.02.2024 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč