129. Lodě
Autor: Georg Knakkenborg Olsgaard
(1880 - 1963)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 32,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 33,5 x 38,5
Konec dražby: 06.03.2024 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč