130. Přístav
Autor: Gunnar Berglund
(1906 - 1992)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1960
Šířka: 40,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 32,5 x 51,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.03.2024 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč