Lodě na moři
Autor: L. Alexis
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 51 cm, rámování: 59,5 x 69,5
Konec dražby: 06.02.2024 20:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč