Lodě ve vlnách
Autor: Arthur Zaepfel
(1888 ? - 1967 ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 100,5 cm, výška: 80 cm, rámování: plátno napnuté na rámu
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč