Vlnobytí
Autor: Vladimír Pleiner
(1891 Branov - 1952 Praha)
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 90,5 cm, výška: 56 cm, rámování: plátno nataženo na rámu
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 20:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč