135. Dobytek v krajině
Autor: Malte Särlöv
(1907 - 1982)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 73 cm, výška: 60,5 cm, rámování: 73,5 x 86,5
Konec dražby: 06.03.2024 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč