Dům u potoka
Autor: Albert Torringa
(1886 - 1963)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 58 x 98
Konec dražby: 06.02.2024 21:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč