137. Most přes řeku
Autor: Louis Jensen
(1858 - 1908)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na revers štítku
Technika: olej na plátně, datace: 1888
Šířka: 53 cm, výška: 40 cm, rámování: 63 x 77
Konec dražby: 06.03.2024 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč