193. Od Luhačovic
Autor: Vladimír Vondráček
(1922 Praha - 1992 Kutná Hora)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 26 cm, výška: 20 cm, rámování: pošk. 31 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 21:04 SELČ
Zbývá: 4d 16h 51m 19s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč