Rybářské lodě
Autor: Frank Winston Shipsides
(1908 - 2005)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 62,5 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 49 x 69
Konec dražby: 10.04.2024 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč