16. Hrad na kopci

Autor: William Fleetwood Varley
(1785 - 1856)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1833
Šířka: 22,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 48,5 x 43,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2024 20:07 SEČ

Zbývá: 12d 7h 20m 51s

Vyvolávací cena: 1 800 Kč