178. Hrad na kopci
Autor: William Fleetwood Varley
(1785 - 1856)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1833
Šířka: 22,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 48,5 x 43,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:59 SELČ
Zbývá: 1d 16h 57m 10s
Vyvolávací cena: 1 800 Kč