Pobřeží
Autor: F. Lorentz
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 63,5 cm, výška: 55 cm, rámování: 73,5 x 81
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.04.2024 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč