Na vesnici
Autor: Svend Nielsen
(1908 Dánsko - 1993)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 85 cm, výška: 68 cm, rámování: 85,5 x 103
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.04.2024 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč